ŠEIMŲ TRENIRUOTĖS

Antradienis 19:30-21:00
Sekmadienis 11:00-12:30

Kęstučio Navicko badmintono akademija pradeda įgyvendinti projektą "Badmintonas- šeimyniškiausias sportas Lietuvoje", kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto tikslas - skatinti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų fizinį aktyvumą laisvalaikiu bei gerinti VšĮ Kęstučio Navicko badmintono akademijos teikiamų paslaugų prieinamumą vykdant fizinį aktyvumą skatinančias veiklas.

Šiuo projektu siekiama į fizinio aktyvumo veiklas įtraukti ne pavienius vaikus ar suaugusiuosius, bet šeimas. Visos šeimos, o ne vieno iš narių skatinimas užsiimti fizinio aktyvumo veikla gali padėti suformuoti visos šeimos požiūrį į judėjimo prasmę ir naudą bei išugdyti teigiamus fizinio aktyvumo poreikius.

Projekto metu bus organizuojami 2 reguliarių sportinių užsiėmimų, trunkančių 3 mėnesius, ciklai, kurių metu šeimos nariai galės susipažinti su badmintonu, išmokti jį žaisti ir taip atrasti visai šeimai tinkamą ir mielą aktyvų laisvalaikio užsiėmimą bei 2 šeimų badmintono turnyrai, kurių metu tarpusavyje galės varžytis šeimos.